11

Джаныспаев А.Д. «Результаты дистанционных исследований млекопитающих с применением  автоматических камер слежения за животными в Алматинском заповеднике». //«Батыс Тәңіртаудағы биологиялық алуан түрлілікті сақтау мәселелері». Жинақта  Сайрам – Өгем мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің құрылуының 10 жылдығына арналған Халақаралық ғылыми-практикалық  конференцияның материалдары жарияланған. Шымкент қаласы, 2016 ж. 142 - 144 беттер.

Куанышпекова Д.О. «Белка – телеутка в Алматинском заповеднике». Сайрам – Өгем мемлекеттік ұлттық табиғи паркне 10 жыл толуына орай //«Батыс Тәңіртаудағы биологиялық алуан түрлілікті сақтау мәселелері». Жинақта  Сайрам – Өгем мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің құрылуының 10 жылдығына арналған Халақаралық ғылыми-практикалық  конференцияның материалдары жарияланған, Шымкент қаласы, 2016 ж. 186 - 188 беттер.